Aanlevering indicatoren over verslagjaar 2019

19 februari 2019

19 februari is de set indicatoren voor integrale geboortezorg op Zorginzicht gepubliceerd. De belangrijkste wijzigingen van de indicatoren, verslagjaar 2019 t.o.v. het vorige verslagjaar 2018 zijn:

  • de ziekenhuisindicatoren Zwangerschap en Bevalling zijn samengevoegd met de indicatoren Integrale Geboortezorg; 
  • de operationalisatie van de borstvoedingsindicator is gewijzigd;
  • de NPS wordt op een lager aggregatieniveau uitgevraagd;
  • de doorontwikkeling van de indicatoren 6 t/m 9.

De wijzigingen in de uitvraag van de NPS voor het verslagjaar 2019 zijn in het werkproces uitgebreider beschreven. Kijk hier voor de beschrijving.


Lees ook

1 juni 2023
Kwaliteit

VOICE Studie: Community of practice compleet

Met 4 VSV’s en 2 IGO’s gaat de VOICE studie de volgende fase in. Deze 6 samenwerkingsverbanden in de geboortezorg...
23 mei 2023
CPZ algemeen nieuws

Webinar Passende zorg en geboortezorg terugkijken

Bekijk het gesprek met Jan Kremer terug over passende geboortezorg. Waarom is het nodig en wat kunnen we doen? Een inspirerend gesprek
6 april 2023
Kwaliteit

Indicatorscores Integrale geboortezorg 2021 beschikbaar

De indicatorenset integrale geboortezorg over verslagjaar 2021 is gepubliceerd door het Zorg Instituut.